Jazz: Trump's Journey

Jazz: Trump's Journey dla Android

Platformówka w rytmie jazzu

Jazz: Trump's Journey to darmowa platformówka na Android. Wyróżnia się ładną grafiką i świetną muzyką. Jeśli kochasz jazz i zręcznościówki - nie znajdziesz lepszej gry!Jazz: Trump's Journey to typowa platformówka. Zadaniem gracza jest... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Świetna muzyka
  • Retro klimat

Wady

  • Mało emocjonująca rozgrywka

Bardzo dobry
8

Jazz: Trump's Journey to darmowa platformówka na Android. Wyróżnia się ładną grafiką i świetną muzyką. Jeśli kochasz jazz i zręcznościówki - nie znajdziesz lepszej gry!

Jazz: Trump's Journey to typowa platformówka. Zadaniem gracza jest poprowadzenie bohatera przez wszystkie kolejne plansze, skacząc, zbierając nutki i fotografie. Od czasu do czasu trzeba przeciągnąć lub popchnąć jakąś skrzynię, ewentualnie zagrać na trąbce. Dzięki temu wszystkie ruchome platformy znajdujące się w zasięgu jej dźwięku ustają. Nasz bohater może też odbijać się od ścian, dzięki czemu dotrze do trudno dostępnych miejsc.

Sterowanie rozwiązane jest w bardzo wygodny sposób. Część przycisków widoczna jest przez cały czas, część pojawia się tylko wtedy gdy będziemy ich potrzebować. Dzięki temu nie mylą się nam one w czasie gry.

Niestety, oprócz przechodzenia kolejnych lokacji, skakania, grania na trąbce i zbierania nutek niewiele jest w Jazz: Trump's Journey do zrobienia. W późniejszych etapach co jakiś czas spotkamy policjantów, których trzeba unieszkodliwić skacząc na nich. Poza tym, twórcom zabrakło jakiegoś konkretnego pomysłu, który uzupełnił by ten ładnie opakowany produkt.

Jazz: Trump's Journey to bardzo ładnie wyglądająca gra ze świetną muzyką. Jeśli lubicie klasyczne platformówki i retro klimat, to pozycja dla Was!

Najczęściej pobierane Przygodowe na android

Jazz: Trump's Journey

Download

Jazz: Trump's Journey 1.0.2

Opinie użytkowników o Jazz: Trump's Journey

Sponsorowany×